rozmiar tekstu

Darmowe konsultacje, pomiary, dostawa oraz wycena! *

* Dostawa gratis jest uzależniona od wartości zamówienia i odległości

Postaw na jakość!

Czy wiesz, co odróżnia drzwi drewniane od drzwi fornirowanych czy okleinowanych? Podstawowa różnica jest taka, że drzwi drewniane są w pełni z litego drewna, natomiast budowa drzwi fornirowanych, czy okleinowanych oparta jest na specjalnej konstrukcji płytowej. Drzwi drewniane to połączenie wyjątkowej trwałości, masywności i piękna. Idealnie wpisują się w aranżację wnętrz wielopokoleniowych domów czy mieszkań, obiektów zabytkowych i kulturalnych, gdzie drzwi narażone są na szczególną eksploatację.


Dlaczego warto? Można podać wiele powodów!

 1. Drzwi są wizytówką domu i powinny wywoływać pozytywne na mieszkańcach i gościach. Miło jest witać gości z dumą prezentując drzwi wysokiej jakości
  .
 2. Drewno było, jest i będzie materiałem który nadaje budynkom elegancję , świadczy o wysokim standardzie wykończenia oraz o dobrym guście jego mieszkańców.
   
 3. W STOLAR-HUT drzwi produkujemy na wymiar, na podstawie gotowych wzorów lub według indywidualnych projektów. Możemy zrealizować większość potrzeb i pomysłów klientów.
   
 4. Wysoka jakość za rozsądną cenę.
   
 5. Do naszej produkcji używamy tylko naturalnych surowców pozyskiwanych z polskich certyfikowanych lasów.
   
 6. Drewno nie emituje szkodliwych substancji, nie powoduje alergii oraz poprawia mikroklimat pomieszczeń.
   
 7. Drewno już od pierwszego etapu produkcyjnego jest selekcjonowane, sezonowane i suszone do wilgotności 10 - 12%,  a następnie ręcznie dobierane do projektu według wzoru, rysunku i barwy, tak by zapewnić naszym drzwiom wysoką estetykę i trwałość przez długie lata użytkowania.
   
 8. Bogata paleta lakierów lazurujących oraz praktycznie nieograniczona paleta RAL, dają poczucie wolności w doborze barwy naszej stolarki.
   
 9. Drewniane drzwi będą stanowić atrakcyjny element wnętrza, zwłaszcza tam gdzie strefa wejściowa jest obszerna i drzwi są eksponowane.
   
 10. Wszystkie drzwi mają szczelność odpowiednią do domów z wentylacją mechaniczną nawiewno-wywiewną i zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa.
   
 11. Drewno doskonale izoluje termicznie oraz akustycznie.
   
 12. Wykorzystujemy najlepsze na rynku zawiasy i okucia.
   
 13. Zastosowanie wysokiej jakości szyb o bogatej palecie wzornictwa.
   
 14. Stosujemy bezpieczne zamki renomowanych niemieckich producentów.
   
 15. Zapewniamy szeroki wybór klamek i pochwytów, a także wariantów listew zamkowych.
   
 16. Drewno jest surowcem nie zanieczyszczającym środowiska.
   
 17. Okna drewniane są zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych w pełni ekologicznymi wodorozcieńczalnymi impregnatami i lakierami, które nakładane są kilkuwarstwowo, aby jak najlepiej zabezpieczyć powierzchnię drewna.
   
 18. Nietypowym atutem drzwi drewnianych jest możliwość ich przemalowania, odświeżenia, o które znacznie trudniej w przypadku pozostałych materiałów.
   
 19. Wbrew pozorom, konserwacja drewnianych drzwi wcale nie jest trudna. Wystarczy od czasu do czasu przemyć je miękką ściereczką nasączoną mleczkiem lub pastą specjalnie przeznaczonymi do pielęgnacji drewnianych powierzchni. Ważne, aby czynność tę powtarzać regularnie! 

 

Drzwi wejściowe (zewnętrzne)

Drugim filarem  naszej oferty są drewniane drzwi zewnętrzne, nadające niepowtarzalny charakter budynkom jednorodzinnym, wielorodzinnym i użyteczności publicznej. Stanowią solidny, funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny produkt będący wizytówką domu.

 • Standardem jest niski próg aluminiowy, który może być wyposażony we wkładkę termiczną.
   
 • Wyposażone są w solidne okucia i zamki o doskonałych parametrach oraz ciche i niezawodne zawiasy.
   
 • Możliwość zastosowania dodatkowych elementów takich jak : świetliki, dodatkowe zabezpieczenia, materiały dekoracyjne.

 

 

Drzwi wewnętrzne

Oferowane przez nas drzwi drewniane wykonujemy z litego drewna w rozmiarach standardowych bądź na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem potrzeb i gustu naszych klientów.

 • Opcja szklenia : wstawki szklane, witraże, kompozycje – według życzeń klienta
   
 • Wentylacja :  tuleje lub podcięcie wentylacyjne
   
 • Zamek na wkładkę, klucz lub wc

 

 

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne nietypowe

Oferowane przez nas drzwi drewniane wykonujemy z litego drewna w rozmiarach standardowych bądź na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem potrzeb i gustu naszych klientów.

 • Kształt drzwi, ich kolorystyka oraz rodzaj zastosowanych szyb, zależą wyłącznie od potrzeb i wyobraźni Klienta. 
   
 • Trwałość i spójność dzięki litemu drewnu.
   
 • Szeroki wybór szyb ornamentowych, gładkich, witraży

 

 

Wzory drzwi znajdą Państwo w naszej galerii.

Poza dostępnymi wzorami realizujemy indywidualne projekty zaproponowne przez klienta!

STOLAR-HUT, okna i drzwi drewniane na wymiar, okna drewniane, drzwi drewniane, schody drewniane, okna nietypowe, okna żywiec, drzwi żywiec, schody żywiec, okna ujsoły, drzwi ujsoły, schody ujsoły, okna beskid żywiecki, drzwi beskid żywiecki, schody beskid żywiecki, ładne okna drewniane, dobre okna drewniane, ładne schody drewniane, dobre schody drewniane, stolarnia, stolarka okienna, stolarka okienna ujsoły, stolarka okienna, producent okien drewnianych, producent drzwi drewnianych, drzwi dębowe, drzwi sosnowe, okna dębowe, okna sosnowe, nowoczesne okna drewniane, nowoczesne drzwi drewniane

O autorze
Odwiedzin : 477 924
Gości online : 23
Zapytań do bazy: 4 (z cache 6)
Czas zapytań : 0.002s
Czas generowania : 0.023s